Pôžičkomat.sk strucny popis

Množstvo byrokracie a prekážok znemožňuje ľuďom brať krátkodobé pôžičky. Dlho nebola možnosť dostať sa k potrebným peniazom v krátkom čase. Situácia sa však zmenila príchodom Pôžičkomatu. Už ste o ňom počuli?

Pôžičkomat.sk je web ponúkajúci krátkodobé pôžičky ľuďom, ktorí ich potrebujú. Celý proces požičiavania je bezpečný, nakoľko ho prevádzkuje spoločnosť Friendly Finance Slovakia, s.r.o. Bohaté skúsenosti zo škandinávskych krajín a strednej Európy zaisťujú nielen spoľahlivosť, ale aj rýchly a perfektný servis. Znamená to, že vďaka tomuto webu si z pohodlia domova viete vybaviť všetko potrebné.

Dosť bolo vystávania v radoch čakajúc na ďalšie odmietnutie. Rýchly schvaľovací servis zaručí, že Vaše peniaze budete mať na účte už do pár minút. Stačí vyplniť krátky online formulár a o chvíľu disponujete sumou, o ktorú ste žiadali. Využite služby tejto prevratnej novinky na našom trhu. Zabezpečte si rýchlu pôžičku až na 31 dní. Vďaka prepracovanému online systému si viete vybaviť pôžičku prakticky z každého miesta pri pripojení na internet. A to nielen z Vášho notebooku, ale aj z mobilu či cez tablet. Jediné, čo k tomu potrebujete, je vyplniť online formulár, ktorý môžete vidieť dole, pod článkom.

Vypočítajte si výšku pôžičky aj dobu splácania. Vyplňte online formulár a už o pár minút máte možnosť čerpať Vašu novú krátkodobú pôžičku. Poznáte niečo jednoduchšie?

Vyhody

-rychly schvalovací proces
-rýchle pôžičky až na 31 dní

Vyplňte on-line žiadosť:

Časte otázky

V čom je pôžička od požičkomatu lepšia ako u konkurencie?

Ponuka nízku výšku poplatku, vybavenie trva štandardne okolo 10 minut, prispôsobí sa Vašim potrebám

Koľko si môžem požičať a na ako dlho?

Ponúkame Vám minipôžičky od 25 € do 700 €. Sami si zvolíte, akú čiastku potrebujete a na ako dlho. Dobu splatnosti si môžete vybrať od 5 do 31 dní. Pre nových klientov je maximálna výška pôžičky 200 €.

Aký je poplatok za poskytnutie pôžičky?

Výška poplatku sa vypočítava z celkovej čiastky pôžičky a doby, na ktorú je poskytnutá. Všetky poplatky za poskytnutie konkrétnej pôžičky sa vždy dozviete hneď, tj. v rovnakom momente, kedy si navolíte výšku a splatnosť Vašej pôžičky. Tieto poplatky sú pre Vás konečné a žiadne ďalšie poplatky Vás neprekvapia.

Aké sú podmienky na získanie pôžičky?

Pôžičku môže získať každá fyzická osoba staršia ako 18 rokov s trvalým príjmom, ktorá nemá žiadne nevyrovnané dlhy v inej inštitúcii.

Ako sa dozviem, či bol môj úver schválený?

O schválení úveru Vás ihneď informujeme e-mailom a správou na Váš uživateľský účet. Tam Vás budeme tiež informovať o všetkých ďalších prípadných zmenách spojených s Vaším úverom.

Kedy dostanem peniaze?

Pokiaľ máte otvorený účet u niektorej z uvedených bánk: Fio banka, Slovenská sporiteľna, ČSOB, Poštová banka a Tatra banka, môžete mať peniaze na Vašom účte okamžite v závislosti na dostupnosti internetového bankovníctva konkrétnej banky. Pokiaľ vlastníte účet v inej banke, môže prevod trvať až 2 dni.


designed: MT